Genellikle farklı tarayıcılara ve cihazlara verilen görüntüye uyum sağlayabilme özelliği, kullanıcı dostu sitelerin baş özellikleri arasındadır. Farklı işletim sistemlerine ve özelliklere sahip akıllı telefonlarda ve tabletlerde, Firefox, Opera, Chrome gibi tarayıcıların her birisinde sizlere aynı kullanım kolaylığını sağlamaktadır. Kullanım konusunda sorunsuz olması ziyaretçilerin ve ziyaretçi memnuniyetini oldukça önemseyen Elginkan Vakfı’nın olmazsa olmazlarından birisidir.

Kolay erişilebilir sekmeler, göz yormayan bir tema ve kullanıcının nerede ne bulabileceğini kolaylıkla görebilmesini sağlayan bir web tasarım, kullanıcı dostu olmanın verdiği özellikler arasındadır. Böylece siteyi ziyaret eden kullanıcılar, metin okurken, bir konuda bilgi alırken ya da verirken, herhangi bir sekmeyi açmaya çalışırken yaptıkları işlemleri mümkün olduğunca basit, kısa ve sorunsuz bir şekilde yapabilmenin de keyfini çıkartırlar.

Uzaktan Eğitim ekibimiz, işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirebilmeniz ve aldığınız eğitimleri keyifli bir sürece dönüştürmek için 7/24 performans harcamaktadır.

Elginkan Vakfı Uzaktan Eğitim Merkezi olarak keyifli bir eğitim süreci geçirmenizi dileriz.